Volkswagen Tiguan
1.4 TSI Sport&Style Nav | Pdc | Trekhaak | Clima 04-2012 166.948 KM
Direct kopen, basisprijs: € 8.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.950,-
LEASEPRIJS: € 147,51 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Tiguan |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4 TSI Sport&Style Nav | Pdc | Trekhaak | Clima 04-2012 166.948 KM |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 27 april 2012 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 166.948 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 147,51 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 12-TXZ-3 |
| Motorinhoud: | 1.390 cc |
| Vermogen: | 118 kw / 161 pk |
| Laadvermogen: | 658 kg |
| Gewicht: | 1.422 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Hoogte: | 170 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.080 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak
- Trekhaak afneembaar
- Trekhaak uitklapbaar
- Xenon verlichting
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- Lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor
- Sportonderstel
- Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Audio installatie
- Cd-wisselaar
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radio cd speler
- Radiovoorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco (automatisch)
- Armsteun
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruisecontrol
- Hoofdsteunen achter
- Stuurbekrachtiging
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Regensensor
- Sportstoelen
- Veiligheid
- Airbag(s) side achter
- Alarm klasse 3
- Derde remlicht
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Reservewiel
- Ruimtebesparend reservewiel
- airco automatisch
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- extra getint glas achter
- microvezel bekleding
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel